Уроки по Joomla 3 можно найти здесь: http://joomla3x.ru/
Шаблоны Joomla 3 здесь: http://www.joomla3x.ru/joomla3-templates.html
09:39, 17th November 2018
Листопад 2018
НПВСЧПС
123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930

Корисні посилання

 

На сайті 26 гостей та відсутні користувачі

Інтерактивна зустріч «Відповідальність починається з мене».

 

Спілкування фахівців зі студентами на тему профілактики ВІЛ/СНІД відбулось в «Сумському вищому професійному училищі будівництва та автотранспорту». Зустріч проводилась у рамках флешмобу у соціальних мережах #ТЕСТнаВІЛ та лекторію «Молодь за здоровий спосіб життя».

Волонтер «Клініки, дружньої до молоді», студент Сум ДПУ ім. А.С. Макаренка  Іван Овсієнко ознайомив студентів з основними принципами роботи та специфікою закладу «Клініки, дружньої до молоді» міської дитячої клінічної лікарні Святої Зінаїди, завідувачка цієї установи Владлена Концевич провела групове дотестове консультування та озвучила всі шляхи передачі ВІЛ та розповіла про засоби захисту. Голова правління Сумської благодійної організації «Всеукраїнська мережа людей, які живуть з ВІЛ/СНІД» Ольга Беленецька навела статистику хворих на ВІЛ по області та закликала студентів пройти тест на ВІЛ. Окрема увага була надана здоровому способу життя та донорству крові. До студентів звернулись із закликом бути небайдужими до людей, які потребують допомоги та долучатися до донорського руху.

Студенти переглянули документальний фільм про реальне життя людини з ВІЛ з метою мотивування пройти тест. Головний герой фільму Дмитро Шерембей, один з небагатьох українців, котрий відкрито говорить про свій позитивний ВІЛ – статус, він є головою правління громадської організації «Пацієнти України», член координаційної ради «Всеукраїнської мережі людей, що живуть з ВІЛ/СНІД», експерт у сфері громадського здоров'я та захисту прав людей, що живуть з ВІЛ.

 

Всі охочі мали можливість пройти безкоштовно та анонімно тест на ВІЛ та отримати результат через 15 хвилин. Протестовано 12 осіб, всі результати негативні.

Після завершення зустрічей молодь отримала методичну літературу з теми зустрічі та засоби контрацепції.

КМУ