Уроки по Joomla 3 можно найти здесь: http://joomla3x.ru/
Шаблоны Joomla 3 здесь: http://www.joomla3x.ru/joomla3-templates.html
06:04, 23rd January 2019
Січень 2019
НПВСЧПС
12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031

Корисні посилання

 

На сайті 23 гостей та відсутні користувачі

Інтерактивна зустріч «Відповідальність починається з мене».

 

Спілкування фахівців зі студентами на тему профілактики ВІЛ/СНІД відбулось в «Сумському вищому професійному училищі будівництва та автотранспорту». Зустріч проводилась у рамках флешмобу у соціальних мережах #ТЕСТнаВІЛ та лекторію «Молодь за здоровий спосіб життя».

Волонтер «Клініки, дружньої до молоді», студент Сум ДПУ ім. А.С. Макаренка  Іван Овсієнко ознайомив студентів з основними принципами роботи та специфікою закладу «Клініки, дружньої до молоді» міської дитячої клінічної лікарні Святої Зінаїди, завідувачка цієї установи Владлена Концевич провела групове дотестове консультування та озвучила всі шляхи передачі ВІЛ та розповіла про засоби захисту. Голова правління Сумської благодійної організації «Всеукраїнська мережа людей, які живуть з ВІЛ/СНІД» Ольга Беленецька навела статистику хворих на ВІЛ по області та закликала студентів пройти тест на ВІЛ. Окрема увага була надана здоровому способу життя та донорству крові. До студентів звернулись із закликом бути небайдужими до людей, які потребують допомоги та долучатися до донорського руху.

Студенти переглянули документальний фільм про реальне життя людини з ВІЛ з метою мотивування пройти тест. Головний герой фільму Дмитро Шерембей, один з небагатьох українців, котрий відкрито говорить про свій позитивний ВІЛ – статус, він є головою правління громадської організації «Пацієнти України», член координаційної ради «Всеукраїнської мережі людей, що живуть з ВІЛ/СНІД», експерт у сфері громадського здоров'я та захисту прав людей, що живуть з ВІЛ.

 

Всі охочі мали можливість пройти безкоштовно та анонімно тест на ВІЛ та отримати результат через 15 хвилин. Протестовано 12 осіб, всі результати негативні.

Після завершення зустрічей молодь отримала методичну літературу з теми зустрічі та засоби контрацепції.

КМУ