Уроки по Joomla 3 можно найти здесь: http://joomla3x.ru/
Шаблоны Joomla 3 здесь: http://www.joomla3x.ru/joomla3-templates.html
05:03, 23rd January 2019
Січень 2019
НПВСЧПС
12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031

Корисні посилання

 

На сайті 40 гостей та відсутні користувачі

Суми потребують створення відділення хоспісної та паліативної допомоги для хворих у термінальній стадії

  В м.Суми потребували паліативної допомоги у минулому році 823 особи: 566 онкохворих, 170 хворих з інсультами, 63 – з інфарктами, 24 – СНІДом. Зараз щоденно потребує введення наркотичних засобів 53 онкохворих. Для надання медичної допомоги хворим у термінальній стадії цих хвороб у місті необхідно відкрити відділення хоспісної та паліативної допомоги.

 

  В умовах сучасної системи охорони здоров’я люди з невиліковним захворюванням та обмеженим прогнозом життя не отримують адекватної паліативної допомоги у лікувальних закладах. Лише до 10 % невиліковно хворих отримують допомогу в кінці життя у медичних закладах. Як правило,  вони помирають вдома наодинці, страждаючи від болю, депресії, інших симптомів хвороби, відсутності необхідного знеболення, належного догляду, соціально-психологічної допомоги.

 Окрім того, ця проблема торкається рідних пацієнта. Часто один з працездатних членів родини вимушений припинити працювати для здійснення догляду за хворою людиною. Наявність невиліковно хворої людини в сім’ї  спричиняє ускладнення життєвої ситуації усієї родини та стає причиною тяжких психологічних та соціальних розладів її функціонування. Тому члени сім’ї також потребують допомоги.

 Внаслідок несприятливих соціально-економічних умов в Україні особливо чутливими до отримання достатньої паліативної допомоги є незахищені верстви населення, а також діти.

 Термін «паліативна терапія» походить від латинського слова «раllium» – «вовняний плащ» і означає пом’якшення страждань у кінцевій стадії хвороби та забезпечення хворого необхідною людською підтримкою.

  Відділення для інкурабельних хворих має на меті забезпечити їм паліативне (симптоматичне) лікування, підібрати необхідну знеболювальну терапію, надати медико-соціальну допомогу, догляд, психологічну підтримку родичів на період хвороби та втрати близького.

 

Паліативна опіка може успішно здійснюватися за умови співпраці і спільної турботи про невиліковно хворих лікарями, священиками, соціальними працівниками, волонтерами, родичами та приятелями.

 

КМУ