Уроки по Joomla 3 можно найти здесь: http://joomla3x.ru/
Хороший сайт о Joomla 3: http://joomla3x.ru/.Много расширений и шаблонов Joomla
05:13, 23rd January 2019
Січень 2019
НПВСЧПС
12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031

Корисні посилання

 

На сайті 18 гостей та відсутні користувачі

Добрі кольорові ангели прикрасили палати одного з відділень міської дитячої лікарні

     Сумська міська дитяча клінічна лікарня Cвятої Зінаїди в  2016 році  відзначила 120-річний ювілей. У рамках знаменної дати медустанова набула ошатного вигляду, а в палатах інфекційного боксованого відділення № 2 оселилися доброзичливі  Ангели – охоронці.

Протягом кількох місяців (у вільний  від основної роботи час) відома сумська художниця Анна Черненко «чаклувала» пензлями і фарбами, розписуючи  стіни інфекційного відділення лікарні для маленьких пацієнтів кольоровими світлими персонажами в українській стилістиці.

Сьогодні особливо популярним є оздоблення стін дитячих кімнат неповторними кольоровими сюжетами, а коли дивовижні герої оживають в інтер'єрах дитячих лікарень, то це не тільки додає барвистих акцентів приміщенням медичних закладів і створює затишок, але водночас дозволяє малечі поринути у світ казки. Таким чином, неповторні малюнки додають дітям позитиву і допомагають одужувати.

Детальніше: Добрі кольорові ангели прикрасили палати одного з відділень міської дитячої лікарні

У Сумах розпочався флешмоб з тестування на ВІЛ

 01 листопада 2016 року в Сумській філії Харківського національного університету внутрішніх справ  відбулася інтерактивна зустріч студентів 1 курсу з фахівцями «Клініки, дружньої до молоді» Сумської міської дитячої клінічної лікарні Святої Зінаїди на тему: «Профілактика інфікування ВІЛ».

Дана зустріч проводилася в рамках флешмобу на Сумщині  у соціальних мережах #ТЕСТнаВІЛ, морального виховання студентської молоді та  лекторію «Молодь за здоровий спосіб життя».

 Під час зустрічі студенти познайомилися з керівником «Клініки, дружньої до молоді» Владленою Концевич та психологом клініки Ольгою Масалітовою, які розповіли  про основні принципи роботи клініки, профілактику ВІЛ-інфікування, куди можна звернутися для обстеження та лікування. 

Голова Всеукраїнської благодійної організації «Люди, що живуть з ВІЛ» Ольга Анатоліївна Беленецька, яка також була присутня на заході, у своєму виступі озвучила статистику хворих у Сумській області на ВІЛ і закликала студентів пройти тест на ВІЛ.

Голова Асоціації молодих донорів у Сумській області Тетяна Юріївна Гніденко закликала бути небайдужими до людей, які потребують допомоги.

Студенти  переглянути документальний фільм про реальне життя  людини з  ВІЛ.  

КМУ